Prosinec 2013

Odchod

14. prosince 2013 v 7:49 | Dag
Milí a milé,

bylo mi tu s vámi hezky, ale vzhledem k tomu, co se tu v posledních týdnech dělo, resp. hlavně k tomu, jak to bylo "řešeno" a "probíráno" s uživateli, jsem se rozhodla odejít. Pokud budete chtít i nadále vědět, co se děje v Haciendě, písněte vzkaz a já vás bleskem přesměruju na nové místo :-)

Krásný zbytek Adventu a požehnané Vánoce.

DaG


Jak nám to tu hezky nefunguje

8. prosince 2013 v 8:38 | Dag
27. 11. 2013
Dobrý den,

aktuálně pracujeme na technické údržbě systému, která eventuálně může v některých případech zapříčinit dočasně sníženou funkčnost služby nebo jejích vybraných částí. Obnovení plné funkčnosti lze pravděpodobně očekávat v průběhu zítřka nebo do konce tohoto týdne. Za případné nepříjemnosti se omlouváme a děkujeme za pochopení.

--
S pozdravem

Standa
Tým Blog.cz

Zima je tu

7. prosince 2013 v 22:00 | Dag
Zima je tu! Samozřejmě vždy přijde tak, aby to mělo "grády". Dnes jsou grády ještě umocněny tím, že musím do práce a pak ještě dál do krajského města. Autem. Hlavně tedy cesta za pár chvil bude chutná. Vyfotila jsem, jak to tu včera vypadalo:
Během večera a noci napadlo dobrých 10 cm, ráno nás budel traktor, který s radlicí prohrnoval silnici. Sypat ani solit se v chráněnejch oblastech nesmí. Dnes už mne to nepřekvapí, ovšem v lednu, když jsme se nastěhovali, moje otázka "Kdy přijede sypač" pobavila přes sousedku půl vsi :-) Auto už si zvyká, že jezdí na dvojku, max. trojku a na silnici trochu plave (pak je na jaře nervózní, když má normálně jet), každodenní adrenalin s vyjížděním ze dvora (do kopečka) se stává rutinou a obtíže s topením už bereme zcela s úsměvem.
A mí moravští rodičové volají a nechtějí věřit tomu, že pouhé tři a půl hodiny od nich je Sibiř :-)

Advent v chalupě

5. prosince 2013 v 20:58 | Dag |  Tvořím
Letošní Advent je nějak ukrutně rychlej. Mizí jako když fouknu do pampeliščí odkvetlé hlavičky a v práci je toho tolik,... A tak jsem věnce tvořila až v úterý a adventní kalendář letos mužík nedostal vůbec. Ale třeba vám ukážu ten loňskej...